Techemznaki znaki bezpieczeństwa

Techemznaki znaki bezpieczeństwa

Specjalizujemy się w techemznaki produkcji znaków bezpieczeństwa od przeszło 20 lat . Wieloletnie doświadczenie naszej firmy wpływa na jakość produkowanego przez nas asortymentu. Zajmujemy się produkcją znaków korzystając z surowców najwyższej jakości, które spełniają wszelkie obowiązujące normy.

Od wielu lat, jako jedni z przodujących liderów na rynku, korzystamy z nowatorskich i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji używamy nowej generacji ploterów. Wydruki znaków wykonujemy zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że nasze znaki są bardzo dobrze dostrzegalne przy słabym świetle , na co znaczący wpływ ma specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment zdolny do emisji światła. Znaki powinno się ochraniać przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą naruszyć ich powierzchnię przez przerwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie zobaczą Państwo różnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, w tym znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te poprzez uniwersalne oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki dokładnej informacji o zasadach i możliwych zagrożeniach związanych z danym obszarem. Wszystkie produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa realizują wszelkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych wyrobów do użytku w przestrzeni publicznej.

Produkujemy dla klientów również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wytyczne stawiane przez Unię Europejską, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych ekspertów, trwałe i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy dotyczącą znaków bezpieczeństwa.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.